19 травня 2022, 16:27

Загибель 485 російських військових на Сіверському Дінці: у Мережі показали, що залишилося від колони танків РФ

В Інтернеті вперше опубліковано відео, зняте на місці розгрому 74-ї мотострілецької бригади російської армії під час спроби форсувати Сіверський Донець.

Загибель 485 російських військових на Сіверському Дінці: у Мережі показали, що залишилося від колони танків РФ

В Інтернеті опубліковано відео місця, де українська армія розгромила росіян під час спроби форсування річки Сіверський Донець у Луганській області. Саме тут піхотні з'єднання ЗСУ за підтримки артилерії знищили кілька сотень російських військових і понад 80 одиниць техніки.

Відео з наслідками розгрому публікують інформаційні агенції з посиланням на YouTube-канал Ukrainian Witness.

Кадри публікує телеграм-канал "Україна 365".

Російська армія зробила кілька спроб форсування Сіверського Дінця у період з 5 по 12 травня, проте найбільш важкі втрати окупанти зазнали у районі Білогорівки, задіявши в операції цілий танковий полк (за даними ISW, це була 74-та мотострілецька бригада ЗС РФ).

Бійці українського підрозділу побували на місці розгрому росіян, зблизька вивчивши підбиту техніку.

Намагання форсувати річку російські військові повністю припинили 13 травня. Західним журналістам вдалося з'ясувати, що за час наступу окупанти втратили понад 70 одиниць техніки та близько 485 солдатів убитими чи пораненими.

За даними американських джерел, підрозділом української армії вдалося завдати найтяжчої військової поразки противнику, знищивши 88% військовослужбовців 74-ї мотострілецької бригади. Про це раніше повідомили журналісти з посиланням на аналітичну доповідь ISW.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини