15 травня 2022, 22:45

Арестович назвав найближче завдання російських військ в Україні

Росія перекидає всі сили на Луганський напрямок із метою виходу на адміністративні межі області.

Арестович назвав найближче завдання російських військ в Україні

Найближчим головним завданням російської армії в Україні є вихід на адміністративні кордони Луганської області. Зараз РФ перекидає сили не на Ізюмський, а саме на Луганський напрямок.

Про це заявив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

"Все перекидання йде навіть не під Ізюм, а на Луганський напрямок. Найближчим завданням (російських військ - ред.) є вихід на межі Луганської області. Все концентрується туди. Ізюмський вони посилили після того, як наші перейшли у контрнаступ. Вони перекинули туди частину сил і коштів на посилення для того, щоб ми не проломили вперед і не дійшли до Ізюма, бо це створює певні неприємності (для РФ – ред.). З харківського виводили не під Ізюмський напрямок. Під Ізюм кинули ще дві чи три БТГ, які перебували у Білгородській області, а саме вони посилюють Луганський напрямок”, - повідомив співрозмовник.

За словами Арестовича, російські війська націлені на захоплення Сєверодонецька, який зараз є фактичною столицею Луганської області.

Раніше голова Луганської ОВА Сергій Гайдай підтвердив, що росіяни перекидають усі сили на Луганський напрямок з метою взяти область у кільце. Окупанти мають намір атакувати Сєвєродонецьк і спробують взяти контроль над трасою Лисичанськ - Бахмут, яка пов'язує Луганську область з рештою території України.

Керівник адміністрації також повідомив, що сьогодні українські військові контролюють 10% Луганської області.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини