15 травня 2022, 17:16

"ППО спрацювати не встигне", – у Росії серйозні проблеми на новій ділянці кордону

Сухопутний кордон Росії з НАТО збільшиться ще на 1300 кілометрів після вступу до Блоку Фінляндії.

"ППО спрацювати не встигне", – у Росії серйозні проблеми на новій ділянці кордону

Вторгнення російської армії на територію України обернулося не лише розгромом угруповання окупантів на кількох напрямках, а й спровокувало розширення сухопутного кордону РФ із НАТО за рахунок вступу до Військового блоку Фінляндії.

Сухопутний кордон Фінляндії з Росією становить близько 1300 км, зазначає Телеграм-канал "Україна 365".

Більше того, після вступу Фінляндії до НАТО відстань від кордонів Альянсу до Санкт-Петербурга становитиме лише 150 км. При цьому підлітний час до Санкт-Петербурга та Москви буде ще меншим, ніж якби у НАТО вступила Україна.

Зазначимо, питання вступу Фінляндії до Блоку практично вирішене: Гельсінкі сьогодні, 15 травня, ухвалив офіційне рішення про подання заявки на членство у НАТО.

В Альянсі не сумніваються, що всі його члени одноголосно підтримають це рішення.

Таким чином, військова інфраструктура НАТО, яку так боявся Кремль напередодні вторгнення на територію України, наблизиться до найбільших міст Росії вже з північного сходу. У соціальних мережах РФ зазначають, що наразі російські системи протиповітряної оборони просто не встигнуть зреагувати на знищення Санкт-Петербурга у разі, якщо з території Фінляндії буде здійснено запуск ракетних систем.

Нагадаємо, цього тижня фінська влада офіційно оголосила про намір країни стати членом Північноатлантичного альянсу. Тим часом Швеція може подати заявку на приєднання до НАТО вже 16 травня.

Прагнення зазначених країн вступити до НАТО викликало негативну реакцію не тільки у Туреччині, а й у Росії. У Кремлі пригрозили, що Швеція та Фінляндія після приєднання до Альянсу можуть бути цілями для російської армії.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Марк Ворошилов

Останні новини