15 травня 2022, 15:45

РФ вже в Україні вичерпала найбоєготовіші БТГр – розвідник Скибицький

Наступальний потенціал російської армії в Україні дуже підірваний.

РФ вже в Україні вичерпала найбоєготовіші БТГр – розвідник Скибицький

За два з половиною місяці війни російська армія втратила на українських фронтах професійні кадри.

Про це повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24" офіційний представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скибицький.

"На сьогодні найбоєготовіші батальйонно-тактичні групи Росія вичерпала", - повідомив розвідник.

Водночас, за його даними, у РФ ще достатньо резервів, щоб компенсувати величезні втрати на українських фронтах. Для цього Москва здійснює мобілізацію, однак у прихованому форматі, щоб не турбувати населення.

"РФ не хоче визнавати, що вона здійснює приховану мобілізацію за рахунок призову резервістів... Вона здійснюється через військкомати. Військовозобов'язані підписують контракти, після чого перекидаються у Бєлгородську або Ростовську області. З цих призовників і ресурсів формуються нові підрозділи та прямують на територію України. Ці факти зафіксовано... Ми бачимо ці переміщення", - розповів Скібіцький.

Він уточнив, що такий резерв, який не має бойового досвіду та не пройшов бойового злагодження, на полі бою показує низьку ефективність, і завдяки цьому ув'язнув великий наступ військ РФ на Донбасі.

У цілому нині, за даними представника ГУР МО, у лавах військових РФ, що приймають участь у "спецоперації ", панують вкрай депресивні настрої. Особливо незадоволені солдати з ОРДЛО, яких примусово мобілізували та кидають на передову без підготовки, погано озброєних і споряджених. Однак і громадяни РФ не раді, що потрапили до такої "м'ясорубки".

"Резервісти з центральних і східних регіонів РФ думали, що їдуть сюди заробляти гроші, а тут їх зустрічає потужна відсіч наших ЗСУ, Сил тероборони та й усього населення України. Вони цього не очікували. Думали отримати гроші, а насправді повертаються додому "двохсотими", це дуже впливає на моральний стан", – розповів Скібіцький.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що в армії РФ назріває скандал: "Кадировців змінюють одразу, а нас ні".

Ми також писали, що у війні в Україні настає переломний момент: армію РФ чекають паніка та крах.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини