12 травня 2022, 10:40

ЗСУ просунулися далі на північний схід від Харкова, наступ РФ у безвиході – ISW

Українська армія продовжує успішний контрнаступ на північний схід від Харкова, повідомляє авторитетний Інститут вивчення війни (ISW).

ЗСУ просунулися далі на північний схід від Харкова, наступ РФ у безвиході – ISW

Протягом минулої доби російські окупаційні війська не змогли досягти жодних значних успіхів на території України. Більше того, ЗСУ, розвиваючи контрнаступ у Харківській області, змогли просунутися ще далі на північний схід від Харкова.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на аналітичний висновок експертів американського Інституту вивчення війни (ISW).

Згідно з опублікованими даними, успіх української армії змусив окупантів перейти до оборони, що, у свою чергу, зажадало додаткових зусиль у спробі запобігти подальшому просуванню ЗСУ до кордону з РФ.

"Українські війська просунулися далі на північний схід від Харкова. Український контрнаступ на північ від Харкова змусив російські війська перейти до оборони та зажадав зусиль РФ щодо зміцнення та поповнення, спрямованих на запобігання подальшому просуванню України до кордону з Росією", - зазначено у повідомленні.

Більше того, експерти ISW наголошують на відсутності будь-якого успіху російського угруповання на півдні України, а також на території Донецької та Луганської областей, де підрозділи української армії здійснюють успішну оборону.

"Зусилля Росії вздовж південної осі, а також у Донецькій і Луганській областях також залишаються у глухому куті, російські сили не досягли яких-небудь значних успіхів перед успішною тривалою обороною України", - зазначено в аналітичному висновку про ситуацію на фронті за підсумками 11 травня.

Раніше успішний контрнаступ ЗСУ на північ від Ізюма поставив російську армію у Харківській області у складне становище.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини