11 травня 2022, 13:01

"Ой, а що це трапилось?" – Злий Одесит про розгром від ЗСУ підрозділів РФ із Владикавказу

Втрати підрозділів із Владикавказу настільки серйозні, що вони втратили можливість вести бойові дії на території України.

"Ой, а що це трапилось?" – Злий Одесит про розгром від ЗСУ підрозділів РФ із Владикавказу

Підрозділи 58-ї загальновійськової армії з Владикавказу у зв'язку з тяжкими втратами були виведені з території України до Ростовської області та розміщені у селищі Персіанівський. Втрата армії настільки серйозна, що вона втратила можливість вести подальшу участь у бойових діях на території України.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook з посиланням на військові джерела повідомив експерт і блогер Олександр Коваленко (який пише під ніком Злой Одессит)).

У селищі Персіанівський підрозділи знаходяться для відпочинку та доукомплектування особовим складом і технікою, після чого планується їх повернення до зони бойових дій. Коваленко зазначає, що Персіановський знаходиться за 200 км від контрольованої ЗСУ території.

При цьому, за даними допитів взятих у полон російських військових, більшість підрозділів окупантів мають хронічне недокомплектування у живій силі та техніці, продовжуючи зазнавати тяжких втрат під час бойових зіткнень із ЗСУ.

"Ой, а що це сталося?" - коментує повідомлення про втрати та відступ підрозділу сам блогер.

Раніше ЗСУ розгромили велику колону військової техніки ЗС РФ, яка прямувала до лінії фронту на Донбасі.

У той же час ЗСУ продовжують успішний контрнаступ на північний схід від Харкова і вже незабаром можуть паралізувати дії російської армії у районі Ізюму.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини