11 травня 2022, 08:36

Захисниця Маріуполя 21-річна Катя виконала пісню Кузьми на тлі вибухів і руїн

21-річна Катя, яку за її голос і спів прозвали Птахою, виконала хіт Кузьми "Спі собі сама" на тлі руїн "Азовсталі" та звуків пострілів і вибухів.

Захисниця Маріуполя 21-річна Катя виконала пісню Кузьми на тлі вибухів і руїн

Захисники Маріуполя воюють із окупантами з 1 березня, коли місто оточили російські війська.

Сьогодні, 11 травня, у Мережі з'явилися нові кадри з "Азовсталі", де перебувають захисники Маріуполя, інформує "Український Діалог".

Катя Птаха проникливо виконала пісню Кузьми. Їй у цьому допомогли ще двоє бійців.

21-річна Катя родом із Тернопільської області. З дитинства любить співати. Навчалась у коледжі ім. Крушельницької у Тернополі на співочому відділенні. Після закінчення училища переїхала до Києва. Почала працювати у мотошколі The Riders. Тоді ж захопилася військовою справою. Стала активною учасницею багатьох мітингів.

Весною 2021 року пішла захищати Батьківщину. Закінчила медичні курси з перших днів війни на фронті.

Захисники Маріуполя напередодні виклали у Мережу фото з "Азовсталі", на яких показали поранених і те, за яких умов вони зараз перебувають.

Раніше екскомандир полку "Азов" Жорін заявив, що розглядається не лише дипломатичний шлях звільнення захисників Маріуполя, а й військовий, які обговорються на рівні найвищого керівництва ЗСУ.

Нагадаємо, депутат міськради Маріуполя заявив, що 11 травня окупанти готують проти захисників "Азовсталі" хімічну атаку.

Також ми повідомляли, що генерал Ягун заявив про неготовність звільняти Маріуполь зі зброєю у руках. У такому разі ЗСУ можуть втратити всіх своїх бійців.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини