9 травня 2022, 15:06

ЗМІ: окупанти почали бити по Україні радянськими ракетами

Вперше російські війська застосували на практиці проти України ще радянські ракети "Х-22" у ніч із 8 на 9 травня.

ЗМІ: окупанти почали бити по Україні радянськими ракетами

Маса бойової частини радянської ракети "Х-22" сягає близько однієї тонни. Не виключено, що "Іскандери" та "Калібри" вже закінчуються, якщо у ніч на 9 травня окупанти вирішили вдарити по території України радянськими зразками.

Сьогодні, 9 травня, журналісти Defense Express із посиланням на свої джерела повідомили, що крилаті ракети "Х-22" були запущені територією України з літака "Ту-22М3".

Джерело також повідомляє, що удару було завдано по об'єктах інфраструктури на території Донецької області. ЗМІ також пишуть, що це перший випадок, коли окупанти з 24 лютого вирішили застосувати проти України крилаті ракети ще радянського зразка.

ЗМІ пишуть, що російські літаки випустили по Донбасу близько 6 таких ракет. При цьому у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ цю інформацію наразі не підтвердили.

Крилату ракету "Х-22" було створено у 1970-х роках. Вона давно вже застаріла, і її небажано експлуатувати. Формально Х-22 все ще знаходяться на озброєння ЗС РФ, однак їх кількість невідома.

Раніше ми повідомляли, що, за словами Бутусова, ЗСУ вже активно застосовують на Сході України американські гаубиці М777.

Нагадаємо, український журналіст Бутусов прибув до звільнених Циркунів, щоб показати тіла ліквідованих окупантів, які російські війська відмовилися забирати з собою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини