6 травня 2022, 10:47

“Генерали масово саботують війну”, – Грозєв з Bellingcat про настрої у вищому керівництві ЗС РФ

У військовому керівництві Росії залишилося мало тих, хто ідеологічно підтримує війну в Україні.

“Генерали масово саботують війну”, – Грозєв з Bellingcat про настрої у вищому керівництві ЗС РФ

Через два місяці активних бойових дій в Україні у найвищому військовому керівництві РФ помітно змінилися настрої. Відбувається саботаж.

Про це розповів голова міжнародної групи журналістів-розслідувачів Bellingcat Христо Грозєв в інтерв'ю Дмитру Гордону на YouTube.

За його даними, про саботаж стало відомо не лише завдяки аналізу дій російської армії в Україні. Bellingcat отримала доступ до зламанного листування вищого військового керівництва РФ.

"Там видно, що вони підтримують цю примусову війну, тому що їм наказали. Вони це висміюють", - розповів Грозєв.

Він уточнив, що багатьом полковникам і генералам ЗС РФ вже не до сміху, оскільки вони втратили у бойових діях синів, племінників й інших родичів. Настрій їх вкрай негативний.

"Такі повністю змінили своє ставлення до війни та починають навіть саботаж", - повідомив голова Bellingcat.

За його даними, сьогодні у найвищому військовому керівництві Росії ідеологічних прихильників "спецоперації" вже не більше 10 осіб.

"Всі інші або цинічно продовжують це, тому що так їм простіше, або пасивно чи навіть активно саботують", - розповів Грозєв.

Варто зазначити, що у війні з Україною російська армія зазнає колосальних втрат, яких не знала з часів закінчення Другої світової війни. За два місяці бойових дій у ЗС РФ вже близько 25 тисяч загиблих (згідно з офіційними даними Генштабу ЗСУ), тисячі одиниць знищеної техніки. Серед "двохсотих" вже понад 10 генералів.

Раніше Грозєв розповів, що найбільше вражає у відсталості російської армії.

Ми також писали, що Грозєв озвучив терміни закінчення війни в Україні та нові плани Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини