5 травня 2022, 14:35

ЗСУ пішли у контрнаступ відразу на двох напрямках фронту – Залужний

Підрозділи української армії розгорнули контрнаступальну операцію на Харківському й Ізюмському напрямках.

ЗСУ пішли у контрнаступ відразу на двох напрямках фронту – Залужний

Підрозділи української армії перейшли у контрнаступ на Харківському й Ізюмському напрямках. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

У своєму телеграм-каналі Залужний зазначив, що напередодні провів телефонні переговори з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі, обговоривши перебіг війни з Росією.

При цьому на найвищому офіційному рівні підтверджено успіхи української армії на Харківському напрямку, де ЗСУ розвивають контрнаступ і відкинули на кілька десятків кілометрів російських окупантів на схід від Харкова.

Напередодні американський Інститут вивчення війни повідомив, що російські й українські джерела підтверджують масштаб українського контрнаступу, про який раніше повідомлявся, у результаті чого російські війська були відкинуті на 40 км на схід від Харкова у бік Старого Салтова.

У свою чергу, джерела Телеграм-каналу "Вертикаль" зазначають, що підрозділи ЗСУ продовжують відрізати угруповання російських окупантів у Харківській області.

"Відрізання рашистського угруповання на Харківщині триває. Створюються умови, за яких рашистів можуть взяти у лещата та залишити їм єдиний можливий шлях відходу через кордон з РФ. Тактично дії ЗСУ нагадують операцію на Київщині, складнощі залишаються з БТГ рашистів у районі Ізюма", - зазначено у повідомленні.

Після заяви Залужного автори телеграм-каналу зазначили, що, за уточненою інформацією, Ізюмське угруповання російської армії чекає на розгром.

Раніше під час відступу російської армії під Ізюмом ЗСУ підірвали російські танки з ПТУРів – екіпаж окупантів загинув після детонації боєкомплекту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини