5 травня 2022, 08:00

Британська розвідка озвучила плани РФ щодо Чорного моря

Росія не залишає спроб повністю блокувати доступ України до Чорного моря.

Британська розвідка озвучила плани РФ щодо Чорного моря

Учора, 4 травня, пізно увечері з'явилися нові дані британської розвідки щодо ситуації в Україні. Москва не залишає спроб захопити весь Південь України, щоб залишити країну без виходу у море.

У прес-службі Міноборони Британії, посилаючись на дані своєї розвідки, повідомили, що окупанти продовжують завдавати ударів по Одесі та Маріуполі.

Окупанти хочуть повністю відрізати Україну від моря, аби підірвати економіку країни.

На Сході ворог здійснює наземну операцію, а на Півдні України поки що тільки завдає ракетних ударів. Головна мета — руйнування інфраструктури та завадити українцям поповнювати запаси ЗСУ.

Через те, що військова "спецоперація" російської армії в Україні дуже сильно затягнулася (71 добу), окупанти вирішили просто знищити всю інфраструктуру, включаючи садки, школи, лікарні.

Напередодні вороги вирішили завдати масованого ракетного обстрілу населених пунктів, які ЗСУ звільнила від окупації. Найважче довелося селам Херсонщини, які межують із Миколаївською та Дніпропетровською областями.

3 травня вороги, незважаючи на ранні накази Путіна, все ж таки зважилися на черговий штурм "Азовсталі". На території заводу знаходяться не лише військові, а й цивільні, включаючи поранених.

Раніше ми повідомляли, що 4 травня ППО України змогла приземлити одразу 9 повітряних цілей ворога, включаючи два літаки та чотири безпілотники.

Нагадаємо, американська розвідка надає ЗСУ цінні розвідувальні дані щодо просування та місця дислокації російської армії в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини