2 травня 2022, 11:11

ЗМІ: "Втрати величезні", – у Ростові екстрено збільшують кількість моргів: загиблих солдатів РФ забагато

Росія екстрено збільшила кількість моргів на території Військового клінічного шпиталю у Ростові у зв'язку з великими втратами серед солдатів.

ЗМІ: "Втрати величезні", – у Ростові екстрено збільшують кількість моргів: загиблих солдатів РФ забагато

У зв'язку з тяжкими втратами особового складу російської армії на території України у Ростові-на-Дону на території військових клінічних шпиталів в екстреному порядку почали обладнати спецмайданчики з моргами модульного типу, які розміщені прямо на вулиці під навісом.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Роман Цимбалюк, оприлюднивши отримані у своє розпорядження матеріали.

Раніше повідомлялося, що доступні російським військовим морги вже переповнені.

Згідно з опублікованими даними, на території Військового клінічного госпіталю ФДКУ "1602 ВКГ" Міністерства оборони РФ у Ростові за адресою вул. Дачна, 10 було обладнано майданчик з 12 моргами загальною площею 180 м2. Там же розміщено ритуальну залу для відспівування померлих військовослужбовців російської армії.

Цимбалюк показав кілька фотографій мобільних моргів.

Раніше джерела підтвердили інформацію про велику кількість втрат російських військових, яких масово звозять до військового моргу у Ростові. За даними російських журналістів, переповненим виявився морг на 10 000 тіл загиблих російських військових.

Ми також писали, що у Бурятії дитячий спорткомплекс перетворили на похоронну залу: цинкові труни з України йдуть щодня.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини