29 квітня 2022, 08:10

Столтенберг озвучив свій прогноз щодо закінчення війни в Україні

На думку генсека НАТО Єнса Столтенберга, війна в Україні може тривати як місяцями, так і роками.

Столтенберг озвучив свій прогноз щодо закінчення війни в Україні

Генсек НАТО Єнс Столтенберг закликав готуватися весь світ до того, що війна в Україні може тривати місяцями та навіть роками. Проте Альянс готовий усіляко допомагати Україні.

Сьогодні, 29 квітня, журналісти CNN опублікували новину, у якій озвучили заяви Столтенберга, зроблені ним напередодні у Брюсселі під час молодіжного саміту НАТО.

Генсек підкреслив, що НАТО й надалі чинитиме всілякий тиск на Путіна шляхом запровадження санкцій проти РФ. Також Альянс надаватиме військову допомогу Україні, щоб Київ якнайшвидше витіснив ворога зі своєї території. Проте Столтенберг попередив, що війна може затягтися на роки.

Було сказано, що зараз ситуація в Україні дуже "нестабільна та непередбачувана". Не виключено, що війна триватиме роками.

Країни НАТО готові допомогти Україні якнайшвидше позбутися радянської зброї та перейти на стандарти Альянсу. Однак і це не відбуватиметься легко, оскільки багато зброї вимагатимуть додаткової підготовки.

28 квітня у Штутгарті було створено Центр управління для координації постачання й оптимізації доставки військової допомоги Україні. Цей центр об'єднає близько 40 країн, які були присутні на брифінгу на авіабазі Рамштайн. Союзники планують збиратися у центрі раз на місяць.

Раніше ми повідомляли, що британський уряд висилає до Європи до 8 тисяч своїх військовослужбовців, які візьмуть участь у масштабних військових навчаннях у період із квітня до червня 2022 року.

Нагадаємо, секретар Ради безпеки РФ Патрушев слідом за Лавровим звинуватив Захід у тому, що Росія напала на Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини