27 квітня 2022, 08:08

Україна отримає ракети Brimstone: у Британії назвали дату поставок

До 10 травня Британія доставить в Україну сучасні авіаційні ракети з лазерним наведенням класу Brimstone.

Україна отримає ракети Brimstone: у Британії назвали дату поставок

Напередодні заступник міністра оборони Великобританії Джеймс Хіллі підтвердив інформацію про те, що найближчим часом Лондон передасть Києву сучасні авіаційні ракети Brimstone класу "повітря-земля".

Вчора, 26 квітня, в українських ЗМІ з'явилася новина про те, що сучасні ракети з лазерним наведенням Brimstone Британія все ж таки передасть Україні, інформує УНІАН.

Довгий час у Лондоні не знали, чи варто їх передавати Україні. Самі ракети призначені для авіації. Проте британські експерти планували встановити ракети на наземний транспорт, щоб провести низку випробувань. Не виключено, що вони пройшли успішно. Сам Хіллі не озвучив, із яких носіїв ЗСУ здійснюватимуть стрільбу ракетами по ворогу: з наземних або повітряних.

Ракета Brimstone була розроблена спеціально для ВПС Великобританії. Це ракета класу "повітря-земля" з лазерним наведенням. Радіолокаційна головка дозволяє з великою точністю завдавати ударів по меті, що рухається.

Хіллі заявив, що до 10 травня ракети будуть точно в Україні.

У МЗС Британії зазначили, що незабаром постачатимуть Україні й наступальну зброю.

Раніше ми повідомляли, що ще 20 квітня Борис Джонсон анонсував постачання в Україну авіаційних ракет Brimstone. Однак був один нюанс, який Лондон намагався сам вирішити.

Нагадаємо, 22 квітня Вікторія Нуланд у спілкуванні з пресою дала зрозуміти, що США вже розпочали постачання в Україну РСЗВ.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини