26 квітня 2022, 14:07

Вночі авіація РФ 35 разів атакувала "Азовсталь", обрушився цех – Скабєєва глузує з жертв

Російська армія не виконує наказів свого диктатора Володимира Путіна, продовжуючи штурмувати "Азовсталь" у Маріуполі.

Вночі авіація РФ 35 разів атакувала "Азовсталь", обрушився цех – Скабєєва глузує з жертв

Росія так і не припинила завдавати ударів по "Азовсталі" у Маріуполі, де ховаються захисники міста та мирні громадяни. Вночі по території заводу завдавалися масовані авіаційні удари.

Про це полк Нацгвардії "Азов" повідомив 26 квітня на своєму офіційному каналі у Telegram.

"Азовці" опублікували важкі кадри з цивільними, пораненими при нічних авіанальотах. Російські окупанти завдали 35 ударів по "Азовсталі". У результаті спалахнув один із цехів, де ховалися мирні жителі. Чимало громадян залишилися під завалами, людей намагаються врятувати.

Цікаво, що російській пропагандистці Ользі Скабєєвій страждання мирних маріупольців видалися кумедними. У Telegram пособниця диктатора Путіна жартує над кадрами "Азовсталі", що димиться, заявляючи, що там "обирають понтифіка".

Зазначимо, що 21 квітня Путін на камери віддав наказ міністру оборони Сергію Шойгу про припинення штурму "Азовсталі". Проте його слова проігнорували. Атаки на промисловий комплекс не зупинялися.

Важливо також зазначити, що президент України Володимир Зеленський поставив чітку умову Кремлю щодо Маріуполя. Він заявив, що вийде з мирних переговорів, якщо російські війська вб'ють захисників міста.

Місто знаходиться у повній блокаді з 1 березня, воно у глибокому тилу ворогів. Для його захоплення Росія залучила десятки тисяч військових РФ, елітні підрозділи. Проте полк "Азов" та інші захисники Маріуполя продовжують триматися та завдавати ударів по окупантах.

Раніше було оприлюднено нове відео з мирними жителями в укритті "Азовсталі": "Діти тремтять від Росії".

Ми також писали, що діти з бункера на "Азовсталі" звернулися до світу: "Хочемо побачити сонце, хочемо повернутися додому живими".

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Останні новини