26 квітня 2022, 11:05

"Більшість гине на ранніх стадіях", – Цимбалюк про великі проблеми російських військових в Україні

Більшість поранених російських військових гине на ранніх стадіях, не вибравшись із поля бою, оскільки не може вчасно отримати кваліфіковану медичну допомогу.

"Більшість гине на ранніх стадіях", – Цимбалюк про великі проблеми російських військових в Україні

Російські війська у ході вторгнення на територію України під час поранень мають великі проблеми зі своєчасною допомогою, пов'язані з відсутністю мінімальної медичної підготовки в окупантів. Внаслідок цього при отриманні поранення товариші по службі не мають навичок і можливостей надати пораненому належну медичну допомогу, що часто стає причиною швидкої смерті окупантів.

"За наявною інформацією, військовослужбовці ЗС РФ дотримуються думки, що якщо солдат в Україні поранено, значить, найімовірніше, буде мертвим", – зазначає журналіст Роман Цимбалюк, публікуючи дані розвідки з посиланням на власні джерела.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook журналіст повідомляє, що на високу смертність російських військових впливає не лише низький рівень медичної підготовки, а й аптечки, складені за стандартами СРСР із великою кількістю прострочених медикаментів.

"Через це більшість поранених гине на ранніх стадіях, не вибравшись із поля бою", – зазначає журналіст.

Не менш серйозні проблеми спостерігаються з медичним персоналом, оскільки кваліфікованих кадрів на передовій дуже мало. Штатні медики у підрозділах російських окупаційних військ є великим дефіцитом і не мають потрібних навичок і досвіду.

Згідно з останніми даними Генерального штабу української армії, станом на ранок 26 квітня на території України було знищено понад 22 тисячі російських військових.

Раніше ЗСУ знищили взвод зі складу БТГр 70-го мотострілецького полку, який було перекинуто в Україну з чеченського Шалі.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини