24 квітня 2022, 11:12

"Це страшно!" – у Соловйова бурхливо відреагували на постачання зброї НАТО в Україну

Російська пропаганда посилила антиукраїнську істерію на тлі повідомлень про постачання західного озброєння для ЗСУ.

"Це страшно!" – у Соловйова бурхливо відреагували на постачання зброї НАТО в Україну

Повідомлення про масові постачання в Україну важкого озброєння, очевидно, схвилювали Москву. Кремлівська пропаганда вимагає від військових РФ негайної відповіді.

З істеричною заявою з цього приводу виступив в етері ток-шоу "Вечір із Володимиром Соловйовим" одіозний російський "політолог" Семен Багдасаров. Уривок програми доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

Пропагандист констатував, що Захід змінив структуру постачання озброєння, почавши постачати в Україну важке озброєння. Багдасарова схвилювали гаубиці НАТОвського калібру 155 мм.

"Зараз вони бачать, що малюнок бойових дій змінюється, та йдуть далі! Вони роблять ставку на важку зброю! (…) Усі гаубиці 155 мм. Це дуже великий калібр, досить великої дальності стрільби… На 40 км це все стрілятиме! Ми повинні щось із цим робити!" – вимагав розпалювач війни.

Особливо його налякала новина про постачання в Україну американських РСЗВ.

"Найстрашніше, на цій базі поставляється також керована ракета з дальністю до 300 км! Це оперативно-тактична ракета, високоточна. Вони можуть завдати удару до 300 км. Це найнебезпечніша тенденція! (...) Таке насичення зброєю. Треба дійсно вживати заходів", – обурювався Багдасаров.

Можна констатувати, що кремлівська пропаганда продовжує нарощувати градус мілітаристської й антиукраїнської істерії у суспільстві, вимагаючи посилення ескалації.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що західна зброя, яка почала масово надходити в Україну, незабаром змінить розстановку сил на фронті.

Ми також писали, що міністр оборони України пообіцяв ЗСУ нові "пасочки" від НАТО "вже завтра".

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Останні новини