20 квітня 2022, 13:17

У лавах солдат Путіна назрівають бунти проти командирів: "Кинули нас і з'ї###ися"

Російські військові, які орудують в Україні, дуже незадоволені рішеннями командування.

У лавах солдат Путіна назрівають бунти проти командирів: "Кинули нас і з'ї###ися"

У лавах російських військових, які беруть участь у війні проти України, назрівають бунти: солдати вважають, що їх "кинули".

Про це свідчить нове перехоплення телефонної розмови військового РФ, оприлюднене СБУ 20 квітня.

Спецслужбам України вдалося перехопити розмову російського окупанта із братом. Він скаржиться на те, що командування дає їм злочинні накази про розстріл мирного населення, а також не забезпечує зброєю та їжею.

"Приїхав наш полкан... Ми його питаємо, що, їб##и, робити? У нас ані зброї, нічого... Він сказав: "Їб##те (вбивайте – ред.) всі цивільних".  Ну, бл##ь, як це? А потім кричав: "Хто пост покине, будуть дезертирами" (...)  Нас виставили на пости. Тільки вчора дивом звідти з'ї###ися (втекли  ред.)! Там така стрілянина була з усіх боків Наше командування отримало провізію (сигарети, харчування). І знаєш, що вони зробили? І знаєш, що вони зробили? Керівництво все наше з'ї##ся (втекло ред.), нах##. Всіх кинуло та з'ї##ся! І ми не знаємо навіть, де вони… Не дали ні шлях відступу, нічого не сказали. Навіть провізію не привезли", – поскаржився військовий РФ.

Він також пообіцяв написати "цілий том" скарг на командування у військову прокуратуру, якщо йому пощастить вибратися з війни. Брат військового був радикальнішим і радив влаштувати розправу над командирами.

"Шакали ї##ні. Ну, постріляйте їх, та й усе", – заявив росіянин.

СБУ дійшла висновку, що невдовзі російська армія масово бунтуватиме.

"Вони настільки озлоблені на власне керівництво, що обирають між двома варіантами: розстріляти на місці або дочекатися повернення додому та написати "цілий том" заяв у військову прокуратуру РФ. Тим часом у нас зібрався вже не один том... І відповідати доведеться всім, хто причетний", – пообіцяли у СБУ.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що солдати РФ обзивають Путіна "іша#ом": "Су#а, не можуть Україну цю взяти".

Ми також писали, що у підрозділах окупантів, які атакували Північ України, назріває бунт. Це підтвердила розвідка Британії.


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини