20 квітня 2022, 10:57

У Маріуполі окупанти погрожують розстрілювати всіх, хто не виконає однієї умови

Маріупольці продовжують виживати за умов гуманітарної катастрофи у місті. На сьогодні, 20 квітня, заплановано гуманітарний коридор для евакуації.

У Маріуполі окупанти погрожують розстрілювати всіх, хто не виконає однієї умови

Маріуполь зруйнований практично вщент через безперервний обстріл російських військ. На захоплених територіях міста путінські війська почали відверто залякувати місцеве населення. Якщо раніше вони хитрощами намагалися змусити мешканців пов'язати на руки білі стрічки, стверджуючи нібито, що це розпізнавальний знак цивільного населення, то тепер змушують це робити, погрожуючи вбити тих, хто не скориться.

Насправді білою пов'язкою росіяни визначають свою путінську армію.

Про погрози населенню з боку загарбників повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко на Telegram-каналі.

"Окупанти перейшли до прямих погроз про відкриття вогню на ураження по кожному, хто перебуватиме на вулиці без таких позначок", – інформує він.

Українській владі вдалося попередньо домовитися про гуманітарний коридор для жінок, дітей і людей похилого віку з Маріуполя у Запоріжжі.

Деталі запланованого вивезення маріупольців повідомила Ірина Верещук. Збір колони розпочнеться о 14:00 на перетині вулиць Таганрозької та 130-ї Таганрозької дивізії.

Ворог щодня заявляє про припинення вогню для евакуації населення зі зруйнованого міста, де немає води, їжі та жодних комунікацій. Проте насправді не перестає бомбардувати територію, намагаючись вибити українських захисників.

Повідомлялося, що окупанти планують закрити Маріуполь і хочуть провести 100%-ву фільтрацію чоловіків, які там залишилися.

Нагадаємо, командир 36-ї бригади морпіхів запропонував два варіанти для порятунку Маріуполя.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марина Журавлева

Останні новини