20 квітня 2022, 08:46

Командир 36-ї бригади морпіхів запропонував два варіанти для порятунку Маріуполя

Командир 36-ї ОБ морпіхів Сергій Волина запропонував два рішення щодо звільнення Маріуполя: військове та політичне.

Командир 36-ї бригади морпіхів запропонував два варіанти для порятунку Маріуполя

Перший варіант дуже складний, але можливий – проведення військової операції по деблокаді міста. А другий – політичне рішення.

Вчора, 19 квітня, Волина озвучив ці два рішення на своїй сторінці у Facebook. Перший варіант дуже складний, тому що потрібна буде підтримка артилерії й авіації.

Другий варіант простіший – політичний. Однак тут на перше місце має вийти ефективна дипломатія. Він закликає світових політиків сприяти виходу з оточеного міста як цивільних, так і військових.

Своє звернення Волина адресував не лише українському уряду, а й світовим лідерам, записавши послання англійською мовою.

У підземних укриттях "Азовсталі" перебуває до тисячі цивільних. Окупанти почали бити по території заводу важкими авіаційними бомбами.

Президент України дав зрозуміти Росії, що якщо буде вбито всіх захисників Маріуполя, то це поставить крапку у переговорному процесі.

Напередодні окупанти вкотре запропонували захисникам міста здатися. У Міноборони РФ заявили, що сьогодні, 20 квітня, о 14:00 українські захисники мають скласти зброю та вийти з піднятими руками.

З 13:30 російська сторона нібито оголосить "режим тиші", який триватиме до 14:00. ЗСУ мають вийти з території заводу без зброї. Росія "гарантує" збереження життя всім, хто самостійно складе зброю.

Водночас Дмитро Медведєв дав зрозуміти, що на всіх іноземців, які воюють на боці ЗСУ, не поширюється Женевська конвенція, та вони будуть "денацифіковані".

Раніше ми повідомляли, що у битві за Рубіжне та Сєвєродонецьк окупанти відвезли до лікарні Новоайдара близько 150 поранених.

Нагадаємо, що у боях за Кремінну ЗСУ змогли ліквідувати Михайла Кіщака, який воював проти України з 2014 року.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини