19 квітня 2022, 09:24

У Пентагоні озвучили свою думку щодо "другої фази" війни на Донбасі

Аналітики зі США сумніваються, що в Україні стартувала "друга фаза" війни та Росія почала наступ на Донбасі.

У Пентагоні озвучили свою думку щодо "другої фази" війни на Донбасі

Напередодні секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що окупанти розпочали свій наступ на Донбасі, а значить, стартувала "друга фаза" війни в Україні. Американські експерти з цим не згодні.

Сьогодні, 19 квітня, видання The New York Times розповіло про результати 54-го дня війни в Україні. Приділили вони увагу і словам Данілова про початок наступу ворожих військ на Донбасі.

У Вашингтоні все ще впевнені, що Росія продовжує нарощувати свої сили на Донбасі та повномасштабного наступу поки що не було.

Прессекретар Пентагону Джон Кірбі заявив, що Москва все ще групує свої війська для взяття Донбасу. Росія хоче створити всі умови, щоб бойові дії на Донбасі принесли їй успіх. Також РФ намагається налагодити логістику, з якою вона раніше мала великі проблеми.

Також аналітики впевнені, що обстріл Харкова – один із планів Кремля. Мета – відвернути сили ЗСУ від Донбасу, щоб вони не прийшли на допомогу своїм, коли розпочнеться повномасштабний наступ на Сході України.

У ніч із 18 на 19 квітня окупанти продовжили обстріл міст на Донбасі. У Маріуполі заявили про скидання на "Азовсталь" нових важких снарядів, а жителі Ізюмщини впевнені, що проти них ворог використав хімічну зброю.

Раніше ми повідомляли, що на Донбасі 18 квітня ЗСУ відбили 7 атак супротивника, знищивши 10 танків і 18 бронемашин.

Нагадаємо, США вкотре застерегли Китай від спроб надати Росії зброю або допомогти обійти санкції з боку Заходу.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини