19 квітня 2022, 08:15

"Гниють у камерах", – що Кремль зробив із моряками з крейсера "Москва", які вижили

Російські солдати та їхні керівники, що залишилися живими після НП на крейсері "Москва", опинилися у СІЗО.

"Гниють у камерах", – що Кремль зробив із моряками з крейсера "Москва", які вижили

Кремль вирішив повторити досвід сталінських репресій щодо військовослужбовців із ракетного крейсера "Москва", який пішов на дно у Чорному морі.

Колишній нардеп Ігор Мосійчук із посиланням на достовірний інсайд з анексованого Севастополя повідомляє, що всі військовослужбовці з "Москви", яким вдалося врятуватися, зараз сидять у СІЗО.

"Навіть поранені. Без приколів. Без медичної допомоги. Тупо гниють у камерах. Нібито за інструкціями "морячки" мали рятувати судно, а не себе. А типу, якщо шансів не було, піти на дно разом із крейсером, як колись "Курськ"", – прокоментував колишній парламентарій.

Поки що у Москві обговорюють дві версії катастрофи крейсера, які можуть озвучити для росіян. Перша – правдива, про українські ракети "Нептун". Проте, сказавши "А", доведеться казати всю правду. А тоді доведеться визнати, що строковики були на судні, а значить Путін збрехав, і далі по логічному ланцюжку.

Друга версія – службова недбалість самих моряків.

"До цієї версії й схиляється командування, але треба знайти "винних". Ось вони й сидять у камерах", – пише Мосійчук.

А поки Міноборони РФ не визнає втрат під час затоплення "Москви" та російська пропаганда впевнено заявляє, нібито всіх військовослужбовців евакуювали з корабля, рідні та близькі моряків пишуть, що хлопці зникли безвісти. Сотень солдатів немає ані у списках загиблих, ані у шпиталях. Командування не говорить про їхню долю.

До речі, у Мережі почали з'являтися перші дані про загиблих із крейсера "Москва" попри всі намагання пропаганди приховати інформацію.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Анастасия Югова

Останні новини