18 квітня 2022, 08:10

Танкова битва ЗСУ за Донбас вирішить долі України, Росії та Заходу – ЗМІ

Британські журналісти впевнені, що на Донбасі наближається найбільша битва України з Росією з безліччю танків, авіації та солдатів.

Танкова битва ЗСУ за Донбас вирішить долі України, Росії та Заходу – ЗМІ

Битва за Донбас – одна з головних тем війни України з Росією. ІноЗМІ переконані, що вона стане танковою битвою, якої світ не бачив із часів Другої світової війни. Причому світові видання вважають, що битва за Донецьку та Луганську області вирішить, якими будуть подальші відносини Заходу з Росією.

Про це передає "Український Діалог" із посиланням на The Times.

Представники британської преси вважають, що протистояння на Донбасі буде схоже на битви в Іраку у 1991 та 2003 роках, але ніяк не на війни у Боснії чи Афганістані.

У Великій Британії вважають, що вирішальним фактором у битві за регіон стане кількість бронетехніки, артилерії, солдатів, авіації, боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів.

Раніше, 17 квітня, повідомлялося, що українські війська змусили армію РФ відступити на кілька кілометрів від Рубіжного та Кремінної. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр все одно впевнена, що ворожі сили готуються до наступу зі сходу.

Нагадаємо, за словами ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова на Донбасі вже розпочалася вирішальна битва, у якій ЗСУ зайняли позицію активної оборони та знищують супротивника.

18 квітня повідомлялося, що, на думку військового експерта Джастіна Крампа, українські захисники не залишать Маріуполь і боротимуться до кінця.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал

https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Павел Приходько

Останні новини