14 квітня 2022, 11:27

"Хочете ескалювати – давайте спробуємо", – Арестович розповів, як Україна відповість на новий удар по Києву

Україна має "прекрасні можливості" для завдання удару у відповідь по Росії у разі підняття ставок у війні, заявив Арестович.

"Хочете ескалювати – давайте спробуємо", – Арестович розповів, як Україна відповість на новий удар по Києву

Україна завдасть удару у відповідь по Росії, якщо Москва вирішить вдарити по "центрах прийняття рішень" у Києві. Про це заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю адвокату Марку Фейгіну, коментуючи погрози російського Міністерства оборони.

Фрагмент відео із заявою публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

За словами Арестовича, Україна має прекрасні можливості для завдання удару у відповідь у разі підняття ставок у війні.

"Ми завжди до цього готові, нехай летить. Треба просто пам'ятати, що на будь-який постріл по наших органах управління у нас знайдеться своя різьба. Потрібно бути акуратним у питанні підняття ставок, тому що можливості по Росії, відразу хочу сказати, у нас прекрасні. Ми їх поки що не використовуємо, але будь-яка війна має ступінь ескалації. Хочете ескалювати  давайте ескалюватимемо", – заявив Арестович.

Своєю чергою Телеграм-канал "Вертикаль" із посиланням на джерела у розвідці зазначає, що українська армія має у своєму розпорядженні ресурси для завдання військових ударів у російській столиці.

"Наші друзі з ГУР просили передати, що "можливості відповіді по Москві у разі ударів по Києву у нас прекрасні". І тут мова вже не про покійний крейсер "Москва", а саме про столицю Росії. Один із варіантів ми вчора вже описували, але їх набагато більше. Тому, друзі, подивимося, чи вирішать росіяни підняти ставки настільки", – зазначено у повідомленні.

Раніше Туреччина та Румунія заявили про те, що флагман Чорноморського флоту РФ, підбитий українськими ракетами, пішов під воду разом із моряками. 

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини