12 квітня 2022, 10:21

Британська розвідка озвучила дату посилення бойових дій на Донбасі

Бойові дії на Сході України мають посилитися за два-три тижні.

Британська розвідка озвучила дату посилення бойових дій на Донбасі

Британська розвідка повідомляє, що російська армія продовжує перегрупування, а бойові дії на Донбасі можуть посилитися за два-три тижні.

Сьогодні, 12 квітня, у пресслужбі Міноборони Великої Британії з'явилася новина від розвідки щодо бойових дій на Донбасі.

У повідомленні сказано, що всі головні бої російської армії зараз точаться на Донбасі. Крім того, ворог почав атакувати позиції ЗСУ і на Херсонщині, намагаючись вийти на кордон Миколаївської та Дніпропетровської областей. Намагається ворог вкотре захопити Маріуполь, а також вийти до Краматорська.

Міноборони РФ продовжує перекидати свої війська з території Білорусі, щоб кинути їх у бій за Донбас.

Раніше у Генштабі ЗСУ підтвердили інформацію про бої на території Херсонщини. Ворог намагається вийти на кордон із Дніпропетровською областю. А у боях на миколаївському напрямку навіть використав чергову підлість, коли своїх військових переодяг у цивільне, щоб захопити один із блокпостів ЗСУ.

Окупанти також напередодні можливо застосували чергову заборонену зброю – хімічну. У Пентагоні заявили, що вони детально вивчать матеріал із Маріуполя, де напередодні ворог розпорошив невідому речовину на кшталт зарину.

У Британії також вивчають питання щодо застосування Росією на Донбасі хімічної зброї.

Вчора, 11 квітня, бійці "Азова" заявили, що проти них на заводі "Азовсталь" застосовувалася хімзброя. Цю інформацію раніше підтвердили й самі окупанти, коли заявили, що "викурюватимуть" українських захисників із заводу всіма способами та методами.

Раніше у Генштабі заявили, що 11 квітня на Донбасі ЗСУ відбили 6 атак супротивника. У результаті окупанти не дорахувалися 26 машин, п'яти бронемашин і чотирьох танків.

Нагадаємо, у Мережі показали відео з Донбасу, на якому десантники з 81-ї бригади знищують військову техніку та живу силу супротивника.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини