12 квітня 2022, 09:49

Партизани у дії: на території Білгородщини пошкоджено залізничні колії

Губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков підтвердив інформацію про те, що невідомі пошкодили залізничні колії на одній із ділянок у районі кордону з Україною.

Партизани у дії: на території Білгородщини пошкоджено залізничні колії

Напередодні, 11 квітня, губернатор області виступив із вечірньою заявою, у якій анонсував запровадження на всій території Білгородщини "жовтого" рівня терористичної небезпеки.

Вже сьогодні, 12 квітня, на своїй сторінці у Telegram-каналі Гладков написав про початок "партизанської війни".

Пост він опублікував близько 7:30, у якому сказано, що у Шебекінському міському окрузі невідомі пошкодили залізничні колії. Жертв і постраждалих немає. Також він не повідомив, хто та чим пошкодив шляхи. Гладков заявив, що пізніше озвучить деталі та попередню інформацію про перебіг розслідування.

Минулого тижня ГУР Міноборони України анонсувало початок партизанської війни у Росії на території Білгородської області. Була інформація про те, що партизани готові знищувати залізничні колії, щоб ворог не міг перекинути на кордон з Україною військову техніку.

У Мінтранспорту РФ зобов'язали залізниці взаємодіяти з МВС РФ на територіях Краснодарського краю та Ростовської області.

В Україні заявили, що "білоруські рейкові партизани" незабаром дістануться і до Росії.

У березні біля Білгорода прогримів вибух на військових складах із боєприпасами, які призначалися для російських військ в Україні. Ще через чотири дні два вертольоти завдали удару по нафтобазі на території самого міста. Гладков у всьому звинуватив ЗСУ.

Раніше нові знімки з супутника Maxar показали, що РФ збирає всю військову техніку у районі Валуєк на Білгородщині.

Нагадаємо, на початку квітня у РФ заявили, що удару по військовому складу у районі Білгорода завдали ЗСУ за допомогою "Точки-У".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини