11 квітня 2022, 08:36

У Кремля проблема: військові у запасі не хочуть підписувати нові контракти

Росіяни у запасі відмовляються від "пропозицій" повернутися на службу за контрактом.

У Кремля проблема: військові у запасі не хочуть підписувати нові контракти

Росія зазнала серйозних втрат за час війни проти України та намагається всіма способами компенсувати брак військових.

Як повідомляє журналіст Роман Цимбалюк, з 31 березня до 8 квітня представники пункту відбору на військову службу за контрактом (2-го розряду) міста Чебоксари проводять відбір громадян, які перебувають у запасі. До служби за контрактом запрошують водіїв, механіків-водіїв, навідників і навідників-операторів.

Проте, як виявилося, не всі підтримують агресивну політику Кремля та не хочуть воювати в Україні, звідки шансів повернутися живими та здоровими майже немає.

"З 1877 громадян, які перебувають у запасі, відгукнулися лише 34 особи. 1060  були недоступні під час телефонного дзвінка. 783  відмовилися від пропозиції піти на військову службу за контрактом", – повідомив Цимбалюк.

Раніше проєкт "Гулагу-ні" попередив росіян про теракти, що готуються у Криму та Білгороді для радикалізації суспільства та прискорення темпів мобілізації.

А поки Кремль відчуває гостру нестачу у живій силі для продовження війни, у Росії вирішили мобілізувати боржників та аліментників. В ОРДЛО на "службу" змушують йти всіх чоловіків, але у разі поранень чи загибелі їхні сім'ї не отримують жодної допомоги. Багато хто вже місяць не може з'ясувати, де знаходяться їхні рідні.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини