5 квітня 2022, 11:42

"З 1500 військовослужбовців половина загинула", – ЗСУ під Києвом розгромили підрозділ окупантів із Бурятії

У ході бойових дій у районі Макарова з більш ніж 1500 військовослужбовців бригада з Бурятії втратила близько половини особового складу.

"З 1500 військовослужбовців половина загинула", – ЗСУ під Києвом розгромили підрозділ окупантів із Бурятії

Надходять оновлені дані щодо масштабів загибелі російських військових на території України, про які на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

Журналіст отримав у своє розпорядження зведену статистику втрат відразу у кількох російських підрозділах у 35-й і 36-й загальновійськових арміях РФ: зауважимо, що росіяни повідомляють про загибель цілих батальйонно-тактичних груп у повному складі, у деяких частинах кількість втрат перевищує 50% від початкового складу підрозділів.

Прикметна ситуація у 37-й мотострілецькій бригаді з Кяхти (Республіки Бурятія): у ході бойових дій у районі Макарова у Київській області з більш ніж 1500 військовослужбовців бригада втратила близько половини особового складу. Тих, хто вижив, вивезли на територію Білорусі, у багатьох фіксують важкі поранення.

Цимбалюк зазначає, що у зв'язку із масовою загибеллю окупантів проведення параду до 9 Травня у Східному військовому окрузі РФ під загрозою зриву. Необхідну кількість російських військових зібрати вже неможливо.

"Керівництво військових частин у пунктах постійної дислокації не може зібрати навіть зведені парадні коробки, які вже формуються не лише з чоловіків, а й із жінок-військовослужбовців", – зазначає Цимбалюк, публікуючи загальний обсяг втрат зазначених підрозділів на території України.

Раніше Генеральний штаб опублікував відео підриву російських окупаційних військ, які намагалися втекти після бою із ЗСУ.


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини