4 квітня 2022, 19:59

В Україні є Буча – 2. Цивільних вбивають росіяни та бойовики "ЛНР" – джерело

З початку активної фази війни РФ проти України у невеликому місті Попасна Луганської області відбувається різанина цивільних.

В Україні є Буча – 2. Цивільних вбивають росіяни та бойовики "ЛНР" – джерело

У місті Попасна з населенням майже 20 тисяч людей розгортається трагедія, за масштабом рівна різанині у Бучі. Місцевих жителів знищують, щоб зачистити населений пункт від мирного населення.

Як повідомляє блогер Фашик Донецький, цивільних вбивають не лише росіяни, а й бойовики формування "ЛНР". Колаборанти отримали наказ від своїх кураторів знищити максимальну кількість городян.

"Не шкодують нікого взагалі, вбивають жінок і дітей. Достовірно відомо про те, що в одній із сімей, що не має жодного відношення до ЗСУ, було вбито хлопця, якому було 14 років і дві дівчинки віком 3-4 роки", – пише блогер.

Причиною такого звірячого ставлення до мирних жителів став наказ росіян не залишати нікого живим через те, що у Попасній нібито одні "шпигуни" та "коригувальники вогню".

Джерело блогера каже, що причетні до злочинів проти українців бойовики як "бонус" отримують "увільнення на побухати та заспокоїти совість". Трупи цивільних вивозять із Попасної на "Уралах".

Влада намагається евакуювати цивільних із міста, але вивезти вдалося лише 5-10% від загальної кількості населення. Частина людей продовжує ховатися у підвалах. Бойовики закидають їх гранатами, щоб у майбутньому видати за жертв ЗСУ.

Варто зазначити, що Попасна тривалий час живе без світла, газу, води, інтернету та мобільного зв'язку. Багато хто не може зв'язатися з родичами, щоб дізнатися, чи живі вони та чи не потребують медичної допомоги.

Поки що офіційних даних про кількість постраждалих жителів Попасної немає.

Нагадаємо, 2 квітня ЗСУ вдалося звільнити всю Київську область від армії РФ, а вже наступного дня світ жахнувся злочинам окупантів.

Росіяни не тільки знищили міста, а й по-звірячому знущалися з місцевих жителів. Точна кількість жертв окупантів поки невідома, тому що у звільнених містах продовжують працювати сапери, а рятувальники розбирають завали, під якими можуть перебувати люди.

Вже є свідчення про факти зґвалтувань і вбивств неповнолітніх дітей.

У Міноборони РФ заперечують причетність їхніх солдатів до різанини у Бучі.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні!

Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine) https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Анастасия Югова

Останні новини