2 квітня 2022, 16:45

Арестович: російська армія відійшла з півночі України та готує удар на сході

В Офісі президента не вірять, що окупантам вдасться захопити Маріуполь та оточити українських військових у зоні ООС.

Арестович: російська армія відійшла з півночі України та готує удар на сході

Російські окупаційні війська відійшли з півночі України та перекидають додаткові сили на схід, не залишаючи спроб захопити Маріуполь та оточити українське угруповання військ у зоні ООС.

Про це розповів радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в етері "24 каналу".

За його словами, загарбники, найімовірніше, повністю підуть із північних районів або залишать там незначні сили та зосередять свою увагу на Донбасі.

Арестович не вірить, що окупантам вдасться повністю захопити Маріуполь та оточити українських військових у зоні ООС. Військове командування України знає про плани ворога та вживає всіх необхідних дій.

Тим часом в етері YouTube-каналу "Фейгін LIVE" Арестович повідомив, що російські війська зайняли південну частину Ізюма, але поки не роблять наступальних дій із цього напрямку, зате починають чинити тиск із півдня.

"Тиснути почали, піддавлювати від Вугледару та вище. Подивимося, що вони натиснуть, звичайно, але поки що начебто почали тиснути", – заявив радник голови ОП.

Раніше радник керівника ОПУ, член української делегації на переговорах із РФ Михайло Подоляк повідомив, що російські війська підуть з усіх територій, окрім півдня та сходу. Окупанти спробують закріпитися на цих землях, щоб чинити тиск на Київ.

Нагадаємо, 2 квітня у Білгородській області помітили велику колону військової техніки окупантів, яка може бути задіяна у боях на сході України.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини