1 квітня 2022, 09:41

"Удар" по нафтобазі у Білгороді: росіяни запідозрили Міноборони РФ в обмані, Соловйов обурений

У росіян виникли питання до власного військового керівництва, яке виявилося неспроможним захистити Білгород.

"Удар" по нафтобазі у Білгороді: росіяни запідозрили Міноборони РФ в обмані, Соловйов обурений

Росіяни у ніч на 1 квітня мали змогу спостерігати, чого вартує російська армія. Вона не може не те що захопити Україну, а навіть захистити власні території. Як результат у російському Білгороді палає нафтобаза.

З істеричною заявою з цього приводу виступив у Telegram пропагандист Володимир Соловйов. Він обрушився із претензіями на військове керівництво РФ.

"Питання. Хто відповідає за ППО на Білгородському напрямку? Місця базування вертольотів, що здійснили удар, знищені? Зона безпеки для Білгородської області коли буде встановлена?" – обурюється кремлівський пропагандист.

Зауважимо, що, за версією російської сторони, нафтобазу у Білгороді атакували два українські вертольоти "Мі-24", які нібито зайшли на російську територію на надмалій висоті. У Мережі вже з'явилися кадри, як авіація, ймовірно, завдає ударів по російському місту. Військове командування України інформацію наразі не коментує.

Не виключено, що удар може бути провокацією Росії для виправдання ескалації агресії проти України. Подібні дії цілком у стилі спецслужб РФ.

Про інцидент висловився у Telegram і відомий російський політтехнолог Станіслав Бєлковський. Він нагадав, що Міноборони РФ бадьоро рапортувало про нібито повне знищення української військової авіації ще у перші дні так званої "спецоперації".

"Оскільки ВПС України, за офіційною версією РФ, повністю знищені, на картинці ми бачимо, безсумнівно, НЛО. Інопланетяни таки втрутилися у хід спецоперації, причому 1 квітня, яке тепер можна оголосити Днем не стільки Дурня, скільки Уфолога", – написав Бєлковський. 

Раніше Діалог.UA повідомляв, що жителі Білгорода висловлюються про вибух на нафтобазі: "А як розповіді, що в Україні немає авіації?"

Ми також писали, що у Білгороді продовжує вибухати склад боєприпасів – місто готують до евакуації.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини