31 березня 2022, 13:33

Найманці з Південної Осетії відмовилися воювати на Донбасі, поїхавши додому, кадрові військові також бунтують

Весь особовий склад російського батальйону із Цхінвалі відмовився брати участь у війні проти України, а 300 найманців із Південної Осетії поїхали додому.

Найманці з Південної Осетії відмовилися воювати на Донбасі, поїхавши додому, кадрові військові також бунтують

За інформацією української розвідки, у Росії продовжують фіксувати випадки масової відмови військовослужбовців РФ брати участь у війні проти України. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на повідомлення Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

З'ясувалося, що протягом цього тижня майже весь особовий склад росіян однієї з батальйонних тактичних груп (військова частина 66431 Цхінвалі), які прибули з Південної Осетії, відповів відмовою на наказ вступити у війну проти України. Вказаний підрозділ кинули на Донецький напрямок, проте військові відмовилися виконувати наказ.

У відповідь командування вивело підрозділ відмовників на територію Ростовської області, де спробувало переконати їх змінити своє рішення, проте знову отримало відмову. Воювати на території України вони не мають наміру.

До того ж відмовилися брати участь у війні й понад 300 найманців із Південної Осетії (окупована частина Грузії), які повернулися додому з України та заявили, що їх просто кинули помирати. З підтвердженням вказаної інформації у своєму телеграм-каналі виступив експрезидент "республіки" опозиціонер Едуард Кокойти.

Своєю чергою український військовий експерт Олександр Коваленко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook зазначає, що після перших зіткнень із підрозділами ЗСУ воювати на території України найманці відмовилися.

"Пам'ятаєте, пару тижнів тому з'явилася перша інформація про те, що з Південної Осетії "браві" осетини їдуть воювати в Україну за Росію? Так от, не минуло й двох тижнів, як вони бігли назад до ПО, підібгавши підсмажені хвости. Українська земля для їх виявилося справжнім пеклом. За боягузів зараз заступається навіть Едуард Кокойти, так званий "експрезидент" Південної Осетії, мовляв, не труїть хлопців, їм і так важко довелося. І нічому ж життя цих неповноцінних не вчить. Забули, як у Донецьку у 2014-му наша спецура з осетин та абхазів **** ******", – наголосив він. 

Раніше повідомлялося, що Росія почала перекидання своїх окупаційних військ із Південної Осетії в Україну.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини