30 березня 2022, 12:40

Російська армія розпочала відступ: очевидці показали, як колони бронетехніки їдуть назад до РФ

Армія РФ відходить від Києва, Чернігова та Сум, проте ЗСУ продовжують завдавати ударів по колонах окупаційних військ, що відступають.

Російська армія розпочала відступ: очевидці показали, як колони бронетехніки їдуть назад до РФ

У білоруському Гомелі, розташованому за 37 км на північ від українського кордону, помітили рух російських окупаційних військ, що відступають у напрямку Росії.

Відео руху колони російської бронетехніки зняли очевидці на камеру мобільного телефону, після чого кадри опублікували у соціальних мережах.

Аналітичний Телеграм-канал "Вертикаль" зазначає, що розворот російської техніки помітили ще вчора, коли вона почала рух у бік Гомеля. При цьому Москва відводить не всю техніку, а поки що лише її частину. Також частина російських підрозділів відходить від Києва та Чернігова з Сумами, проте підрозділи ЗСУ продовжують завдавати ударів по колонах окупаційних військ, що відступають.

"Білорусь, місто Гомель. Російська техніка рухається у напрямку Росії. Ми поки що не можемо стверджувати, що вони не змінять напряму, але ці хлопці приїхали від кордону з Україною. Розворот російської техніки помітили ще вчора, коли вона почала рух у бік Гомеля. Відвели далеко не всю, а лише частину. Також частина російських підрозділів відходить від Києва та Чернігова з Сумами. Свій відхід прикривають вогнем по нашій армії, яка наздоганяє та вбиває росіян", – зазначено у повідомленні.

При цьому журналісти повідомляють, як із багатьох зайнятих окупантами селищ місцеві жителі передають: там росіяни відкрито кажуть, що йдуть. Відхід супроводжується пограбуванням і мародерством будинків місцевих жителів з боку російських військових.

Раніше влада російського Білгорода не стала звинувачувати Україну у знищенні складів із боєприпасами.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш Телеграм-каналhttps://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини