29 березня 2022, 13:39

Шойгу публічно розписався у поразці та назвав нові цілі "спецоперації" в Україні

Міністр оборони РФ після тривалої відсутності з'явився на публіці й озвучив нові скромні цілі війни проти України.

Шойгу публічно розписався у поразці та назвав нові цілі "спецоперації" в Україні

Через місяць війни у Москві вже не згадують про "демілітаризацію" та "денацифікацію" України. Міністр оборони РФ Сергій Шойгу 29 березня з'явився на публіці після тривалої відсутності й озвучив нові цілі "спецоперації".

Відео із заявою Шойгу було опубліковано на Telegram-каналі "Український Діалог".

Шойгу заявив про те, що російська армія нібито "суттєво знизила бойовий потенціал" української армії. Він анонсував нове завдання російських військ – окупація всієї території Донецької та Луганської областей України.

"Основні завдання першого етапу операції виконані... Це дозволяє зосередити основну увагу й основні зусилля на досягненні головної мети – "звільненні" Донбасу", – заявив російський міністр.

Росії довелося переглянути свої цілі у війні з Україною через провал бліцкригу. Наступ російської армії повністю припинено у прикордонних районах, РФ не вдалося взяти під свій контроль жодного великого міста України. До того ж ЗСУ останнім часом пішли у впевнений контрнаступ і почали звільняти свої території.

За таких скромних результатів російська армія зазнавала у бойових діях катастрофічних втрат, яких не знала після закінчення Другої світової війни. За даними Генштабу ЗСУ, на ранок 29 березня втрати ЗС РФ перевищили 17 тисяч людей лише вбитими. Знищено тисячі одиниць російської техніки.

На днях американська розвідка повідомила, що РФ змінює стратегію та відвела основні сили на Донбас для прориву. За словами начальника Головного розвідуправління Міноборони України Кирила Буданова, РФ вирішила нав'язати Україні так званий корейський сценарій поділу країни.

Заяву Шойгу у Telegram прокоментував відомий український військкор Андрій Цаплієнко. Його здивували слова про нібито успішне завершення першої фази "спецоперації".

"Міністр оборони вважає успіхом загибель майже 18 тисяч військових і втрату понад 100 літаків і сотень одиниць військової техніки", – зазначив журналіст.

Раніше експерт Жданов розповів про тактичну паузу на фронтах і проблеми РФ з другим ешелоном.

Ми також писали, що політолог РФ розповів про новий план Путіна щодо України та спрогнозував загострення.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини