28 березня 2022, 08:01

Бої за Донбас і великі втрати у 47-й танковій дивізії окупантів: Генштаб відзвітував за добу боїв

32-гу добу українські захисники ведуть боротьбу проти російських окупантів і продовжують стримувати ворожі війська.

Бої за Донбас і великі втрати у 47-й танковій дивізії окупантів: Генштаб відзвітував за добу боїв

ЗСУ продовжують стримувати ворожі війська у районі Запоріжжя та Гуляйполя. Також тривають бої у районі Кам'янки, Сухої Кам'янки та Топольського.

Сьогодні, 28 березня, у пресслужбі Генштабу ЗСУ повідомляють, що складна ситуація на Донбасі, де українські захисники продовжують стримувати окупантів у районі Авдіївки та Верхньоторецького.

На Київщині ворог намагається прорвати оборону зі східної та північно-західної частини, щоб взяти під свій контроль ключові траси.

Ворог намагається перекинути свої війська на Донбас, щоб вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. У бій кидають ненавчених жителів тимчасово окупованих територій. У боях із ЗСУ вони або масово гинуть у першому ж бою, або ж здаються у полон. Минулої доби на Донбасі було відбито п'ять ворожих атак. У ході боїв було знищено три танки, один бронеавтомобіль і живу силу супротивника.

Також минулої доби було збито 9 повітряних цілей ворога, включаючи відразу чотири літаки. Один був збитий над Харковом, ще три – над Київською областю.

Тільки за минулі п'ять днів війни у гарнізони Нижньогородської області прибуло 600 тіл військових, яких ліквідували в Україні. Більшість – це колишні солдати й офіцери 47-ї танкової дивізії ЗВО. Родичів змушують розпізнавати тіла.

Раніше ми повідомляли, що на Сумщині були взяті у полон "бійці" з ОРДЛО. Одному з окупантів на вигляд не більше 19 років. За його словами, його мобілізували прямо на робочому місці.

Нагадаємо, за словами бійця "Азова", російські війська не припиняють спроб захопити Маріуполь. 26 березня окупанти пішли у чергову атаку та були знищені.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини