25 березня 2022, 11:56

CIT: російська армія виявилася неготовою до погодної аномалії в Україні

Похолодання завдало дуже важкого удару по окупаційному угрупованню РФ, яке було кинуто в Україну.

CIT: російська армія виявилася неготовою до погодної аномалії в Україні

Російська армія виявилася неготовою до різкого похолодання, яке спіткало її в Україні.

Про це повідомив у Telegram ресурс Conflict Intelligence Team (CIT).

Експерти зазначили, що в останніх перехопленнях телефонних розмов, які публікує СБУ, російські солдати масово скаржаться на звірячий холод, обмороження рук і ніг. Окупанти розповідають, що за мінусової температури вимушені спати в окопах, наметів і печей-буржуйок їм не надали.

"Наше джерело, знайоме з ситуацією на іншому напрямку вторгнення, підтвердило цю інформацію, додавши, що в одному зі з'єднань наметами була забезпечена лише одна батальйонно-тактична група, а зимове обмундирування мали всього 20% особового складу, причому часто воно куплене самими контрактниками власним коштом", – розповіли експерти CIT.

Вони висловили думку, що така плачевна ситуація з обмундируванням російських солдатів – результат масштабної системної корупції, якою вражена вся російська армія.

Експерти зазначили, що інформація про різке похолодання не мала стати новиною для військового командування ЗС РФ. Синоптики ще за місяць до російського вторгнення попереджали про аномально холодну весну.

"Мабуть, російські штабісти... або розраховували закінчити її у лічені дні, або не врахували ймовірну погодну аномалію, або помилково вважали, що російські війська укомплектовані зимовим обмундируванням", – припустили у Conflict Intelligence Team.

Зазначимо, що російське командування не змогло забезпечити свої війська теплими речами навіть після похолодання. Наприклад, у Волгоградській області волонтери оголосили збирання теплих речей для військових в Україні.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у The Times попереджали: арктичні вітри перетворять техніку російської армії на 40-тонні морозильники в Україні.

Ми також писали, що ЗС РФ в Україні виводять себе з ладу, щоб виїхати з України.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Агуст Агустинс

Останні новини