23 березня 2022, 14:07

ЗСУ взяли у котел російську армію під Києвом: окупанти відрізані біля Бучі, Ірпеня та Гостомеля

Російські військові, які потрапили у котел, повністю відрізані від постачання та не мають зв'язку з угрупованням РФ на північний захід від Києва.

ЗСУ взяли у котел російську армію під Києвом: окупанти відрізані біля Бучі, Ірпеня та Гостомеля

Підрозділи ЗСУ оточили угруповання російських окупаційних військ біля Бучі, Ірпеня та Гостомеля, взявши у кільце ЗС РФ, які раніше намагалися наступати на Київ із боку білоруського кордону. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву Бучанської міської ради, зроблену у Фейсбуці.

Російські військові, які потрапили у котел, повністю відрізані від постачання та не мають зв'язку з рештою угруповання на північний захід від Києва. Таким чином, опублікована напередодні інформація військових джерел набула офіційного підтвердження.

"Ірпінь, Буча, Гостомель взяті у кільце Збройними силами України", – зазначено у повідомленні.

Намагаючись врятуватися, оточені російські військові обстрілюють навколишні села, у яких склалася важка ситуація із забезпеченням місцевих жителів харчами та ліками.

Міська рада Бучі зазначає, що підрозділи української армії ведуть бої із російськими окупаційними військами на Житомирській трасі на захід від Києва. Російські військові, які потрапили у кільце, займаються мародерством і пограбуванням місцевого населення, вриваючись у будинки місцевих жителів з метою добути їжу й алкоголь.

"Окупанти вриваються у будинки, шукають їжу й алкоголь. Російські окупанти вриваються у будинки, мародерять, відстрілюють собак, худобу ріжуть на м'ясо", – зазначено у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ відрізали від постачання та підвезення боєприпасів угруповання російської армії біля Бучі, Ірпеня та Гостомеля.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини