22 березня 2022, 10:52

ЗСУ відрізали угруповання російської армії біля Бучі, Ірпеня та Гостомеля – ЗМІ

ЗСУ відрізали від постачання та підвезення боєприпасів угруповання російської армії біля Бучі, Ірпеня та Гостомеля.

ЗСУ відрізали угруповання російської армії біля Бучі, Ірпеня та Гостомеля – ЗМІ

Постачання угруповання російської армії у Київській області біля Бучі, Ірпеня та Гостомеля відрізано операцією ЗСУ. Про це повідомляє телеграм-канал "Вертикаль" із посиланням на власні джерела у розвідці.

Окупаційні війська позбавлені боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів і провізії.

До того ж підрозділи української армії не дали російським окупаційним військам форсувати річку Ірпінь під Києвом, накриваючи артилерійськими ударами будь-які спроби підвезення боєприпасів для російських військових.

У ситуації, що склалася, перед окупаційними військами Росії постає завдання відступати на північ від Києва до Чорнобильської зони.

"Постачання угруповання російської армії біля Бучі, Ірпеня та Гостомеля відрізано. ЗСУ не дали оркам форсувати річку Ірпінь, спроби підвезення боєприпасів накриваються нашою артилерією. У росіян постає завдання відступати до Чорнобильської зони", – зазначено у повідомленні.

Напередодні підрозділи української армії вибили росіян із села Мощун у Київській області на північний захід від столиці, яке раніше утримували "кадировці" та російські десантники.

Раніше ЗСУ провели успішну контратаку, розбивши російські війська на північ від Миколаєва та змусивши ворожу армію відступати.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми  СИЛА!

❗️ Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal – поштою [email protected]

❗️ Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини