22 березня 2022, 07:51

Експерти зі США про те, чому Росія застопорила наступ в Україні

Росії складно продовжувати війну в Україні через проблеми з технічно-матеріальним забезпеченням.

Експерти зі США про те, чому Росія застопорила наступ в Україні

Після того, як Путін ввів в Україну всі свої війська, у нього залишився "низькоякісний резерв" військовослужбовців Далекого Сходу Росії.

Учора, 21 березня, співробітники Інституту вивчення війни (США) дали інтерв'ю BBC.

Вони заявили, що резерву у Росії немає. Вже досить тривалий час російська армія не намагається атакувати Київ. Довгий час ворог просто зміцнює раніше зайняті позиції. Така сама картина спостерігається по всьому фронту на північному заході України. Найбільша та невирішена проблема – логістика.

У Київській області ЗСУ проводять контрнаступ з метою відтіснення ворога подалі від столиці України. Вчора стало відомо, що окупантів вибили з Макарова.

Напередодні президент США Байден дав коментар щодо застосування Росією в Україні ракети "Кинджал". Він заявив, що Путіна вже притиснули до стіни, та він у відчаї намагається використати проти України весь свій арсенал. Глава РФ знає, що "Кинджал" зупинити практично неможливо.

Також Байден вкотре заявив, що надає Україні чергову військову допомогу, яка "створить хаос" для ворожої військової техніки й авіації.

Глава Білого дому не здивується, якщо у майбутньому Росія вдасться до хімічної атаки чи нової операції під "фальшивим прапором".

Також Байден вже не раз в інтерв'ю називав Путіна "військовим злочинцем" і "головорізом", що дуже не сподобалося Кремлю.

Раніше команда Conflict Intelligence Team засумнівалася, що Росія зможе висадити свій десант в Одесі. Головна причина – брак резерву.

Нагадаємо, 21 березня ЗСУ вже всьоме завдали удару по скупченню російської військової техніки на аеродромі у Чорнобаївці.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава ЗСУ! Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

❗️ Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal – [email protected]

❗️ Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини