Філігранне знищення: ЗСУ показали, як артилерією громлять російських окупантів
Опубліковано відео філігранної роботи української артилерії по російській армії.

Українська артилерія показує чудові результати у війні з Росією. Оприлюднено нове відео, як ЗСУ громлять техніку окупанта.
Ролик вранці 20 березня опублікувала в офіційному акаунті у Facebook пресслужба Генштабу ЗСУ.
"Українська армія філігранно знищує російських вторженців", – прокоментували відео військові.
У 25-секундному ролику, який знятий, очевидно, за допомогою дрону, показані високоточні удари по техніці російських військових, які спробували сховатися за спинами цивільних, але безуспішно.
Варто зазначити, що російська армія зазнає катастрофічних втрат в Україні у живій силі та техніці. За даними Генштабу ЗСУ, на ранок 19 березня було знищено понад 14,4 тисячі російських окупантів. ЗС РФ також втратила 466 танків, 1470 ББМ, 213 артилерійських систем, 72 РСЗВ, 44 системи ППО, 95 літаків і 115 вертольотів.
Раніше Діалог.UA повідомляв, що ЗСУ примудрилися зі Stinger підбити російську ракету "Точка-У" у Луганській області.
Ми також писали, що ЗСУ знищили російський бойовий вертоліт із написом "На Берлін".
Останні новини
Путін виснажив Росію на Донбасі і став васалом Китаю, який "анексує" російські території - The Hill
07:30Трамп назвав дату підписання угоди з Іраном та озвучив долю Ормузької протоки – КВІР відповів
22:16Екс-соратниця Трампа з'явилася на росТБ і поскаржилася пропагандистам Путіна на президента США
21:01Чим довше служба, тим більша відстрочка: у Міноборони розкрили деталі нової контрактної системи
20:20Швеція підняла у повітря JAS 39 Gripen через загрозливі територіальній цілісності країни дії РФ
19:20