18 березня 2022, 15:36

ЗСУ зірвали плани окупантів під Києвом, відкинувши їх на 70 км

Українська армія завдала поразки російським військам під Києвом на правому березі Дніпра.

ЗСУ зірвали плани окупантів під Києвом, відкинувши їх на 70 км

Збройні сили України повністю зірвали плани російських окупаційних військ під Києвом: на правому березі Дніпра загарбників відкинули на 70 км.

Відповідну заяву зробив заступник начальника штабу командування Сухопутних військ ЗСУ бригадний генерал Олександр Грузевич під час брифінгу у п'ятницю.

За його словами, окупанти мали намір одним ударом захопити столицю за три дні, щоб потім нав'язувати свої умови, але їхні плани провалилися.

На лівому березі є деякі спроби просування російських військ, але українська армія їх зупиняє. Генерал зазначив, що кожен населений пункт, розташований на підступах до Києва, є вузлом опору. Командування щодня об'їжджає позиції у Києві та Київській області, перевіряючи стан готовності до відбиття російської агресії. Створено два кола оборони, й на окремих напрямках окупаційні війська повністю відмовилися від активних дій наступального характеру.

При цьому Грузевич додав, що ворог переходить до цинічної тактики – обстрілу об'єктів цивільної інфраструктури.

Нагадаємо, у п'ятницю стало відомо, що українські захисники збили під Києвом російський винищувач-бомбардувальник "Су-34". Постріл по літаку було здійснено з ПЗРК "Стінгер". Напередодні у Київській області було знищено ворожі "Су-25" та "Су-35".

Раніше радник голови Міноборони України Маркіян Лубківський повідомив, що окупанти застрягли під Києвом, маючи великі проблеми з логістикою.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини