17 березня 2022, 14:00

"Нас усіх перебили, загинуло 70% полку", – окупант повідомив про бій із ЗСУ, загинуло до 980 росіян

Українська армія розгромила полк російських окупаційних військ, втрати яких склали до 980 осіб вбитими.

"Нас усіх перебили, загинуло 70% полку", – окупант повідомив про бій із ЗСУ, загинуло до 980 росіян

Українські спецслужби перехопили дзвінок російського окупанта, який зателефонував своїй дружині до РФ і розповів про розгром його полку після зіткнення із ЗСУ – кількість загиблих може досягати 980 людей.

Фрагмент розмови опублікував радник голови МВС Антон Геращенко у своєму YouTube-каналі.

Російський окупант повідомляє, що після бою з українською армією у його підрозділі загинуло 70% особового складу, 30% полку, що залишилися, втратили боєздатність і не можуть вести бойові дії.

У російській армії чисельність полку становить до 1400 осіб, а, отже, з огляду на озвучені дані, росіян у бою із ЗСУ загинуло близько 980 осіб.

Окупант зізнається, що після розгрому колона була змушена розвернути техніку та почати відступ тих, хто зміг залишитися живим.

 Нас потрібно евакуювати, залишилося 30% лише, всіх перебили.

– Скільки залишилося?

 30% полку. Нас усіх перебили  гранатомети, міномети... Чим тільки не закидали нас. І ми розвернулися, всі, хто залишилися, звісно.

Раніше нове перехоплення підтвердило тяжкі втрати РФ. Розвідка фіксує масові випадки дезертирства та відмов йти у бій. Становище російської армії настільки важке, що просування РФ зупинилося в усіх напрямках. Автор: Марк Ворошилов

Останні новини