16 березня 2022, 17:59

"Стільки поранених, просто жах", – у Білорусі розповіли про втрати армії РФ в Україні

Станом на кінець минулого тижня з Білорусі до РФ вивезено 2,5 тисяч трупів російських солдатів.

"Стільки поранених, просто жах", – у Білорусі розповіли про втрати армії РФ в Україні

Величезні втрати російських окупаційних військ у війні проти України підтверджують у Білорусі – країні, яка стала шпиталем для поранених російських військових і так званим перевалковим пунктом щодо відправлення трупів до Росії.

Як повідомляє білоруська служба "Радіо Свобода", сотні поранених російських військових доставляють сушею та вертольотами спочатку у Наровлю, де розгорнуто польовий госпіталь, а потім у Мозир і Гомель.

Один із місцевих жителів, який нещодавно відвідував мозирський шпиталь в особистих справах, розповів журналістам, яка картина зараз панує у цій медустанові.

"Там стільки поранених росіян лежить  просто жах", – заявив співрозмовник і додав, що поранення важкі, "стогін стоїть на всю лікарню".

Своєю чергою джерело, яке має відношення до медичного персоналу, повідомляє, що тільки у неділю у госпіталі було зроблено близько сотні операцій. До лікування поранених залучають лікарів усіх профілів. Медперсоналу заборонено розкривати будь-яку інформацію про росіян, які надходять.

Трупи транспортуються до Росії поїздами та літаками. Один зі співрозмовників розповів, що станом на кінець минулого тижня з Білорусі до РФ вивезли 2,5 тисячі вбитих російських солдатів.

Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ повідомили, що станом на ранок 21 березня втрати російських окупаційних військ склали близько 13 800 людей. Крім живої сили, ворог зазнає великих втрат у військовій техніці: знищено 1375 ББМ, 430 танків, 84 літаки, 108 вертольотів.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що станом на 12 березня у боях із російськими окупантами загинули 1300 українських військових.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини