16 березня 2022, 15:16

"Є думка, що ми щойно виграли війну", – очевидці повідомили про масштабний розгром росіян під Києвом

По російських військових було завдано настільки важкого удару, що бойові дії під Києвом для РФ можуть бути вже повністю закінчені, повідомляють очевидці.

"Є думка, що ми щойно виграли війну", – очевидці повідомили про масштабний розгром росіян під Києвом

Очевидці стали свідками масштабного контрудару підрозділів ЗСУ по російських окупаційних військах під Києвом. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив відомий журналіст Сергій Лойко, який опублікував розповідь свідка військової операції у Київській області.

У повідомленні зазначено, як по російських військових було завдано настільки важкого удару, що бойові дії під Києвом для РФ можуть бути вже повністю закінчені.

"Є думка, що ми щойно виграли війну! Ну, як мінімум локальну. 3 години поспіль була така жесть у районі Ірпеня, Бучі, Стоянки, Ворзеля, Милою, що вуха загорталися, будинок ходуном ходив, а небо просто горіло. Такого не було навіть, коли Ірпінь із Бучею орки бомбили... Схоже, наші розлютилися не на жарт, оточили цих гнид і влаштували їм випалену землю! Сумніваюся, що там хтось живий залишився та чи залишилися там будинки. Мочили ракетами, "Градами" та ще з чогось такого потужного, що навіть страшно уявити, що то було. Це було щось..." – зазначено у повідомленні.

Свідок зазначив, що після зазнаних втрат внаслідок потужного вогневого удару російські військові почали спішно відступати, проте знову були накриті вже на новій дислокації ракетами ЗСУ.

За його словами, після вогневої поразки у районі дислокації російських військових на околицях Ірпеня, Бучі, Ворзеля та Бородянки настала "гробова тиша".

Ймовірно, що протягом минулої доби російські окупаційні війська було відкинуто від Києва на 40-50 кілометрів.

Раніше завдяки супутниковим знімкам вдалося встановити розташування величезної колони російських військових під Києвом, яка зайшла з території Білорусі та протягом кількох днів була заблокована. Окупанти не мали можливості просуватися вперед, становлячи собою ідеальну мішень для піхоти й артилерії ЗСУ, які завдяки даним розвідки точно знали місцеперебування російських військових.

Вірогідно, що росіян масовано накрили з реактивних систем залпового вогню "Град" та "Ураган".

Напередодні Головнокомандувач української армії заявив про перехід ЗСУ у режим контрнаступу на кількох фронтах.

Раніше 128-ма закарпатська бригада зірвала план путінських військ.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини