16 березня 2022, 14:53

Війська РФ з Південної Осетії екстрено перекидають в Україну: Росія програє й оголює тили

Росія почала перекидання своїх окупаційних військ із Південної Осетії в Україну.

Війська РФ з Південної Осетії екстрено перекидають в Україну: Росія програє й оголює тили

Росії критично не вистачає живої сили у війні проти України. Доводиться негайно перекидати свої війська з невизнаної Південної Осетії.

У Мережі вже з'явилися перші кадри перекидання російських військ, повідомляє Діалог.UA.

Росії довелося відкликати з Південної Осетії свою 4-ту гвардійську окупаційну бригаду, яка розміщувалася у Цхінвалі. У Мережі з'явилися кадри, як угруповання через Рокський тунель залишає регіон.

Зазначено, що разом із російськими окупантами у бік України женуть і місцевих найманців. З їх допомогою росіяни намагаються поповнити величезні втрати, яких зазнали у війні з Україною за 20 днів бойових дій.

За останніми даними, РФ вже завела на територію України 100% свого 200-тисячного угруповання, яке підтягувала до українських кордонів останні роки. Проте досягти бажаних результатів РФ не змогла. До цього часу ЗС РФ не вдалося захопити жодного великого міста України. Наступ зупинився у прикордонних районах.

Раніше РФ анонсувала перекидання в Україну сирійських та африканських бойовиків, сподіваючись покращити своє становище. З'явилася інформація про перекидання військ РФ із Нагірного Карабаху. Проте, зазначають експерти, ці дії не зможуть переломити ситуацію на українському фронті на користь Росії.

Ситуацію прокоментував у Telegram військовий оглядач України Олександр Коваленко (Злий Одесит).

"Російським окупантам критично не вистачає живої сили та техніки в Україні, та вони оголюють не лише свої рубежі, а й метастази", – написав експерт.

Важливо зазначити, що Москва старанно приховує свої втрати в Україні. Однак цю інформацію оприлюднює Генштаб ЗСУ. І, згідно з його даними, на ранок 16 березня українські війська та тероборона знищили вже понад 13 800 солдатів РФ. Таких втрат російська армія не зазнавала з часів Другої світової війни.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що розвідка розповіла, як росіян "кидають" із компенсаціями у "Л/ДНР": "Тіла спалюють".

Ми також писали, що експерт пояснив, чому найманці із Сирії не є небезпечними для України.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини