15 березня 2022, 12:16

"Азов" ліквідував у Маріуполі російського генерала: з'явилося фото загиблого окупанта

Російського генерала ліквідував спецпідрозділ "Азов" у Маріуполі.

"Азов" ліквідував у Маріуполі російського генерала: з'явилося фото загиблого окупанта

Окремий загін спецпризначення "Азов" під час бою у Маріуполі ліквідував російського генерал-майора. Про це бійці "Азова" повідомили у своєму телеграм-каналі, опублікувавши фотографію загиблого російського воєначальника.

""Азов" знищив генерал-майора окупаційних військ! Хто з мечем до нас прийде, від меча і загине! Слава Україні!" – зазначили бійці спецпідрозділу.

Військовий експерт Олександр Коваленко уточнює, що за більш як 2 тижні бойових дій підрозділам української армії вдалося ліквідувати вже чотирьох генералів російських окупаційних військ.

Про це Коваленко повідомив у своєму телеграм-каналі.

"Ого! Повідомляють про те, що ліквідовано ще одного російського генерала. Цього разу генерал-майора. На моїй пам'яті це вже четвертий зажмурений генерал російських окупаційних військ. Майже по генералу на тиждень  непогана результативність для ЗС і жахлива ганьба для ЗС РФ!" – наголосив він.

Раніше російська сторона повідомила про загибель чергового командира – полковника армії РФ Сергія Порохні.

До цього генерал США назвав термін закінчення активної війни. На його думку, протягом 10 днів РФ припинить активні бойові дії, не маючи ресурсів на її продовження.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини