15 березня 2022, 11:09

Генерал США Бен Ходжес назвав термін закінчення активної війни: "Росія просто не має ресурсів воювати довше"

Протягом 10 днів Росія припинить активну війну, не маючи ресурсів на її продовження.

Генерал США Бен Ходжес назвав термін закінчення активної війни: "Росія просто не має ресурсів воювати довше"

У Росії майже повністю виснажені сили ведення активної фази війни, яку Москва буде змушена припинити протягом найближчих 10 днів.

Про це повідомляють інформаційні агентства, цитуючи заяву генерал-лейтенанта Бена Ходжеса, який раніше очолював командування сухопутними силами США у Європі.

В етері MSNBC генерал-лейтенант заявив, що РФ не зможе витримати довгострокову війну на виснаження, оскільки у її розпорядженні немає 3 ключових речей: часу, людських ресурсів і боєприпасів.

Фрагмент відео етеру публікує Телеграм-канал NEXTA Live.

При цьому Ходжес наголосив, що протягом усього цього часу Захід має активно підтримувати Україну зброєю й ударними системами, які дозволять протягом найближчих 10 днів стратегічно надламати здатність РФ до наступу.

"Приблизно за 10 днів  це моя оцінка – та за умови, що ми, Захід, не лише продовжимо, а й збільшимо допомогу для українських сил, щоб вони знищували російську артилерію, армію та відбивали ракетні удари, через 10 днів росіяни пройдуть точку неповернення, коли вони більше не зможуть вести активні бойові дії у цій війні", – наголосив він.

На думку військових експертів, вторгнення російської армії на територію України обернулося катастрофою для Москви: всі терміни та початкові цілі були зірвані, оскільки на етапі планування було допущено низку критичних помилок.

Західні розвідки вважають, що Путіна дезінформували його ж спецслужби: на підставі хибних даних глава Кремля вирішив розпочати війну, не маючи ресурсів на те, щоб виграти її.

Фахівці вважають, що Україна вже здобула перемогу у війні з Росією: питання залишилося лише у кількості жертв і термінах її закінчення.

Раніше блогер Ель Мюрид написав, що у війні з усім світом Кремль пішов урознос і його дії можуть призвести до закінчення війни раніше, ніж планувалося.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини