14 березня 2022, 18:05

"Путін бреше на весь світ. Він винен у цьому всьому", – російські солдати виступили проти глави Кремля

Російські солдати-строковики в Україні виступили проти глави Кремля Володимира Путіна, звинувативши його у війні та військових злочинах на українській території.

"Путін бреше на весь світ. Він винен у цьому всьому", – російські солдати виступили проти глави Кремля

Сьогодні у прямому етері відбулася нова пресконференція полонених російських військових-строковиків, які зізналися у скоєнні злочинів російськими окупаційними силами, свідками яких вони стали. За їх словами, винен у цьому російський президент Володимир Путін.

Солдати відверто розповіли про велику кількість втрат, брехню офіційної російської влади та виступили проти глави Кремля Володимира Путіна.

Відео пресконференції було опубліковано на YouTube-каналі МВС України.

Російські солдати розповіли, що військове командування обманним шляхом ввело їх в оману та до останнього заперечувало можливість відправки на війну проти України. Росіяни стверджують, що командування ставиться до рядового складу як до гарматного м'яса попри великі втрати, оскільки підрозділи української армії вщент розбивають колони російської бронетехніки.

Більше того, солдати-строковики виступили проти глави Кремля Володимира Путіна, звинувативши його у війні та військових злочинах на українській території, а також у поширенні брехні.

Солдат звернувся до Путіна: "Навіщо ви кажете, що тут немає строковиків .... Я вважаю, що ви винні у цьому (війні та військових злочинах ЗС РФ – ред.). Мені дуже соромно за нас, за ЗС РФ і за вас, товаришу президент", – сказав Польщиков.

Побачивши загиблих російських військових, строковики втрачали самовладання, впадаючи у паніку.

"З 62 танків приїхало до табору лише 16. Я зрозумів, що війна справді відбувається. Ми серйозно програємо... я бачив трупи... Мені 20 років, і я бачив трупи, це жахливо", – сказав солдат ЗС РФ Польщиков.

"Нас, по суті, покинули", – сказав солдат, говорячи про відхід своїх товаришів по службі.

Російські військові стверджують, що у ніч проти початку вторгнення у них забрали мобільні телефони та поставили завдання захопити Київ, щоб звільнити його від так званих "бандерівців і фашистів".

Раніше повідомлялося, що після провалу російських окупаційних військ в Україні після закінчення двох тижнів ведення бойових дій у Кремлі розпочалася паніка.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини