"Путін, забирай м'ясо додому!" – важка артилерія ЗСУ накрила російських військових зі знарядь "Гіацинт-Б"
Підрозділи ЗСУ з використанням великокаліберної артилерії "Гіацинт-Б" накрили російські окупаційні війська.

ЗСУ завдали серію потужних артилерійських ударів по позиціях російських окупаційних військ, використовуючи одне з найгрізніших знарядь української армії – 152-мм гармату 2А36 "Гіацинт-Б". Відео кількох залпів зняли бійці на камеру мобільного телефону, після чого кадри розійшлися соціальними мережами.
Відео публікує телеграм-канал "Український Діалог".
Радіус стрільби "Гіацинт-Б" дозволяє завдавати ударів по скупченнях російських окупаційних військ і бронетехніки на відстані до 30 км, мобільно переміщаючись вздовж всієї лінії фронту.
"Путін, забирай м'ясо своє додому!" – вигукнув перед залпом один з операторів артилерійської зброї.
Крупнокаліберна артилерія ЗСУ за 2 тижні бойових дій змогла знищити велику кількість живої сили та важкої бронетехніки російських окупаційних військ на марші, а також у місцях зосередження та у формованих РФ опорних пунктах.
Експерти зазначають, що озброєні великокаліберними знаряддями 2А36 "Гіацинт-Б" підрозділи українських артилеристів мають потужну вогневу силу та, добре орієнтуючись на знайомій місцевості, завдають значної шкоди підрозділам російської армії під Харковом, а також на київському, чернігівському, сумському та донецькому напрямках.
Раніше ЗСУ завдали нового ракетно-бомбового удару по позиціях російських окупаційних військ, знищивши РСЗВ "Ураган".
Останні новини
Морпіхи ЗСУ відбили у окупантів частину островів між Херсоном та Олешками та розширили "кіл-зону"
23:35
Командир "РДК" Капустін назвав момент, коли російські еліти можуть ризикнути виступити проти Путіна
Розлючений Трамп зірвався на Нетаньяху після атаки на Бейрут, а Іран готує "жорстку відповідь"
20:57Z-воєнкор Романов: російські солдати на АЗС Ростова благають продати бензин - відмовляють навіть їм
17:29