12 березня 2022, 19:06

"Путін, забирай м'ясо додому!" – важка артилерія ЗСУ накрила російських військових зі знарядь "Гіацинт-Б"

Підрозділи ЗСУ з використанням великокаліберної артилерії "Гіацинт-Б" накрили російські окупаційні війська.

"Путін, забирай м'ясо додому!" – важка артилерія ЗСУ накрила російських військових зі знарядь "Гіацинт-Б"

ЗСУ завдали серію потужних артилерійських ударів по позиціях російських окупаційних військ, використовуючи одне з найгрізніших знарядь української армії – 152-мм гармату 2А36 "Гіацинт-Б". Відео кількох залпів зняли бійці на камеру мобільного телефону, після чого кадри розійшлися соціальними мережами.

Відео публікує телеграм-канал "Український Діалог".

Радіус стрільби "Гіацинт-Б" дозволяє завдавати ударів по скупченнях російських окупаційних військ і бронетехніки на відстані до 30 км, мобільно переміщаючись вздовж всієї лінії фронту.

"Путін, забирай м'ясо своє додому!" – вигукнув перед залпом один з операторів артилерійської зброї.

Крупнокаліберна артилерія ЗСУ за 2 тижні бойових дій змогла знищити велику кількість живої сили та важкої бронетехніки російських окупаційних військ на марші, а також у місцях зосередження та у формованих РФ опорних пунктах.

Експерти зазначають, що озброєні великокаліберними знаряддями 2А36 "Гіацинт-Б" підрозділи українських артилеристів мають потужну вогневу силу та, добре орієнтуючись на знайомій місцевості, завдають значної шкоди підрозділам російської армії під Харковом, а також на київському, чернігівському, сумському та донецькому напрямках.

Раніше ЗСУ завдали нового ракетно-бомбового удару по позиціях російських окупаційних військ, знищивши РСЗВ "Ураган".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини