12 березня 2022, 19:03

ЗСУ затисли у "кільце" російську армію під Миколаєвом

Українські військові затисли окупантів між двома трасами, позбавивши їх можливості здійснювати маневри.

ЗСУ затисли у "кільце" російську армію під Миколаєвом

Збройні сили України взяли у "кільце" російських окупантів у Баштанському районі Миколаївської області. Блоковані російські військові позбавлені можливості робити будь-які маневри.

Про це журналісту "Суспільного" повідомив представник ЗСУ, інформує Telegram-канал "Уніан".

Бійці української армії знищили понтонну переправу та затисли російських загарбників між двома трасами, позбавивши їх можливості здійснювати рух. По окупантах, що опинилися у "кільці", працює українська артилерія.

Тим часом голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім повідомив, що ворог продовжує ховати військову техніку у населених пунктах.

Крім того, окупанти використовують у Миколаївській області примусово мобілізованих громадян на окупованих територіях Донбасу. Ці люди не хочуть воювати, але не можуть повернутися додому через загороджувальні загони.

"Весь цей рух заради відволікання нашої уваги. На жаль, є обстріли, у нас є каліцтва. Але ми не можемо стріляти у селах їм у відповідь. Нічого, ми терпляче почекаємо, нас не обдурити", – заявив чиновник.

Нагадаємо, напередодні ввечері окупанти завдали по Миколаєву потужний обстріл, після чого у місті виникли локальні пожежі.

Раніше влада Миколаєва повідомила, що дислоковані в області підрозділи української армії отримали підкріплення з різних боків. ЗСУ продовжують завдавати російським військам серйозної шкоди.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини